Ihmiset

Heikki Miettinen

Toimitusjohtaja, KLT, osakas

heikki.miettinen@apti.fi

010-2299 557

Lars Björklöf

Konsultointi, verotus, dipl.ekon.

lars.bjorklof@apti.fi

050 500 2531
010-2299 552

Mikko Ahola

Tekniikka ja hallinto, tradenomi, osakas

mikko.ahola@apti.fi

010-2299 553

Raija Ojajärvi

Kirjanpito, verotus, konsultointi, KLT, osakas

raija.ojajarvi@apti.fi

0400 848 766

Arja Kiesilä

Kirjanpito

arja.kiesila@apti.fi

010-2299 554

Janelin Lavonen

Kirjanpito

janelin.lavonen@apti.fi

010-2299 555

Anne Ruotsalainen

Kirjanpito

anne.ruotsalainen@apti.fi

010-2299 556

Mikko Pellinen

Kirjanpito

mikko.pellinen@apti.fi

010-2299 559

Tiia Pitkonen

Kirjanpito

Vanhempainvapaalla

Mari Valkamo

Kirjanpito

mari.valkamo@apti.fi

010-2299 558

 

Tiia Lehtosaari

Kirjanpito

tiia.lehtosaari@apti.fi

010-2299 560

Eemeli Malinen

Kirjanpito

eemeli.malinen@apti.fi

010-2299 561